بهترین صبحانه‌های شیرازبهترین صبحانه‌های شیراز

بهترین صبحانه‌های شیراز


"اول کمی صبحانه میخورم بعد دنیا را عوض می‌کنم."
این جمله مصداق بارز اهمیت صبحانه در انگیزه انسان برای آغاز روز و دنبال کردن اهدافش است. خصوصا وقتی در سفر هستیم نباید از صبحانه غافل شویم. چرا که انرژی ما برای گشت و گذار و لذت بردن از دیدنی‌ها در طول روز به آن بستگی دارد.
علاوه بر این آشنایی با غذاهای محلی و سفره بومی هر منطقه جزء جدانشدنی سفر است. مگر می‌شود تا شیراز رفت و طعم آش سبزی صبحانه را نچشید؟
اما با وجود این همه کافه و رستوران از کجا بدانیم بهترین صبحانه‌های شیراز کجا سرو می‌شوند؟
با مجله پونز همراه باشید تا بهترین صبحانه‌های شیراز را امتحان کنید.


بوفه سیندخت مجموعه هفت‌ خان

بهترین صبحانه‌های شیراز

مجموعه رستوران هفت خوان که در میدان قرآن قرار دارد با الهام از هفت خوان رستم نامگذاری شده و شامل هفت رستوران با خدمات متفاوت است. یکی از این رستوران‌ها بوفه سیندخت نام دارد. این رستوران به شدت به طرفداران بوفه صبحانه توصیه می‌شود. چرا که با بیش از۳۰ نوع غذای گرم و ۴۰ نوع غذای سرد متنوع‌ترین و لوکس‌ترین بوفه صبحانه شیراز را داراست.


هتل تالار

بهترین صبحانه‌های شیراز

هتل تالار شیراز از دیگر رستوران‌هاییست که می‌توان صبحانه دلچسبی را در آن تجربه کرد. بوفه کامل و متنوع این رستوران آن را به یکی از رستوران‌های پرطرفدار برای صرف صبحانه تبدیل کرده است.


کافه نادری

بهترین صبحانه‌های شیراز

اگر دوست دارید صبحانه را در کافه‌های کوچک و صمیمی میل کنید یا به قهوه صبحگاهی ارادت ویژه‌ای دارید کافه نادری برای شما ایده‌آل است. در صورتیکه از گشت و گذار در بازار وکیل و حافظیه خسته شده‌اید و دوست دارید امروز را کمی بیشتر استراحت کنید می‌توانید صبحانه مورد نظر را تلفنی از کافه نادری سفارش داده و از لذت صبحانه در رختخواب بهره‌مند شوید.


رستوران باگرو

بهترین صبحانه‌های شیراز

در رستوران باگرو صبحانه را از منوی متفاوت صبحانه‌های انگلیسی و فرانسوی انتخاب کرده و از موسیقی جاز لذت ببرید. جادوی موسیقی حتما به شما در بهتر شروع کردن روز کمک خواهد کرد.


باغ راز

بهترین صبحانه‌های شیراز

حالا که تا شهر راز آمده‌اید بد نیست سری هم به باغ راز بزنید. باغ راز از آن دسته رستوران‌هاست که میتوان از هر چهار فصل آن لذت برد. زیرا علاوه بر فضای داخلی امکان پذیرایی از مهمانان در پشت بام و فضای باز این باغ سه کیلومتری نیز فراهم است. در این رستوران زیبا علاوه بر بوفه صبحانه می‌توانید دیگر صبحانه‌های مورد نظر را سفارش دهید و از صبحانه‌ای دلچسب توام با چشم اندازی زیبا لذت ببرید.


کافه شهرزاد

بهترین صبحانه‌های شیراز

کافه شهرزاد با سرو بشقاب‌های متنوع متناسب با سلیقه افراد یکی از بهترین پاتوق‌های صبحانه در شیراز است. قیمت خوب و محیط دوست داشتنی این کافه آن را به محیط مناسبی برای ملاقات‌های کاری و مهمانی‌های کوچک تبدیل کرده‌است.

مطالب مشابه

پونز به روش‌های زیر در دسترس شماست
دانلود از بازار
دانلود از گوگل پلی
ربات تلگرام

گزارش مکان