یک افطاری خوب در بهترین رستوران‌های تهرانیک افطاری خوب در بهترین رستوران‌های تهران

یک افطاری خوب در بهترین رستوران‌های تهران


در ماه رمضان شهر حال و هوای خاصی دارد. رستوران‌هایی که در طول روز فعالیت نمی‌کردند تا دیروقت باز هستند و در منوی آن‌ها گزینه‌ای اضافه شده که فقط روزه‌داران طرفدار آن نیستند.
افطاری سفره رنگین و باصفایی دارد که خیلی از ما را به خاطرات کودکی و خانه اقوام می‌برد. روزهایی که پای سفره منتظر اذان می‌ماندیم تا بزرگترها شروع به غذا خوردن کنند.
این وعده غذایی در ماه رمضان با بهترین کیفیت‌ها دررستوران‌های خوب شهر سرو می‌شود. ممکن است دوست داشته باشید افطاری را در یکی از رستوران‌های خوب تهران میل کنید اما سوال پیش می‌آید که بهترین رستوران برای افطاری در تهران کدام است؟
با ما همراه باشید تا در ادامه ده مورد از بهترین افطاری‌های تهران را به شما معرفی کنیم.

۱. افطاری رستوران کوبابا

۱. افطاری رستوران کوبابا

اگر از طرفداران افطاری‌های سبک هستید به شما پیشنهاد می‌کنیم سری به رستوران‌های معروف کوبابا بزنید. بشقاب افطار رستوران کوبابا شامل زولبیا، خرما، کره، پنیر، مربا و نان عربی به همراه چای و نبات است که می‌توانید آن را در فضای داخلی یا تراس رستوران میل کنید. این رستوران لبنانی در ماه رمضان تا ساعت ۱۲ شب سرویس‌دهی می‌کند و پس از آن تعطیل است. البته شعبه بام لند تا ساعت ۱۲:۳۰ فعالیت می‌نماید اما زمزمه‌هایی وجود دارد که کیفیت شعبه جردن به مراتب از سه شعبه دیگر بیشتر است. در کوبابا موسیقی لبنانی همیشه به راه است و حال و هوای شما را حسابی عوض می‌کند.
آدرس شعبه‌های رستوران کوبابا:

رستوران کوبابا کجاست؟

۲. افطاری رستوران مس‌توران

۲. افطاری رستوران مس‌توران

رستوران مس توران دکور و فضای خاصی دارد که با اجسام مسی دکور شده است. وقتی پشت میزتان بنشینید مهماندارهای مستوران برایتان آفتابه و لگن مسی می‌آورند که در آن‌ها دستتان را بشویید. سپس برای خوشامدگویی نان محلی که در همان تنور رستوران پخته می‌شود با ماست محلی سرو می‌شود. این رستوران لوکس و گران انواع و اقسام غذاهای اصیل ایرانی از چلو گردن تا آبگوشت چهار مغز و کباب شاه پسند را سرو می‌کند اما بشقاب افطار آن بسیار قیمت مناسب دارد. افطاری رستوران مستوران شامل نان، پنیر، سبزی، خرما، زولبیا بامیه، حلیم و گردو و هندوانه و چای است.
دسترسی به رستوران مستوران:

رستوران مستوران کجاست؟

۳. افطاری رستوران دارچین تهران

۳. افطاری رستوران دارچین تهران

یکی از رستوران‌های خوب برای یک افطاری خوشمزه در تهران رستوران دارچین در محدوده خیابان مطهری است که سابقه درخشانی دارد و سال‌هاست مشتری‌های خود را حفظ کرده است. دارچین یک رستوران ایرانی فرنگی است که با فضای کاملا راحت و آرام میزبان قرارهای خانوادگی، دو نفره، کاری و مهمانی‌های شما خواهد بود.

اگر به دنبال بوفه افطار در تهران هستید سری به رستوران دارچین بزنید تا از منوی آش، شله زرد، عدسی، سوپ، نان و پنیر و خیار و گوجه، خرما، گردو، زولبیا، آبمیوه طبیعی، هندوانه، طالبی، نان پنیر و سبزی، کره، مربا، عسل، انواع نان، چای و نسکافه استفاده کنید. بوفه افطار رستوران دارچین شام ندارد و در صورت تمایل باید از منو ایرانی فرنگی آن شام مجزا سفارش دهید.
دسترسی به رستوران دارچین:

رستوران دارچین تهران کجاست؟

بهترین آش و حلیم‌های تهران

۴. افطاری رستوران فلورانس تهران

۴. افطاری رستوران فلورانس تهران

رستوران ایتالیایی فلورانس در خیابان شریعتی در ایام سال به غیر از ماه رمضان بوفه صبحانه دارد و به خوبی می‌داند در یک بوفه چه آیتم‌هایی لازم است. این رستوران فضای مدرن و جذابی دارد که نه تنها برای نشست‌های خانوادگی و دوستانه مناسب است بلکه یک قسمت جداگانه برای جلسات و مهمانی‌ها هم دارد. از این رو اگر به دنبال رستورانی هستید تا در آن ضیافت افطاری به پا کنید حتما رستوران ایتالیایی فلورانس را هم در نظر داشته باشید.

بوفه افطار رستوران فلورانس بدون شام است اما پس از افطار می‌توانید با انواع غذاهای ایتالیایی مثل استیک و پاستا، برگر و پیتزا و … از خود پذیرایی کنید. در بوفه افطار فلورانس بیش از ۲۵ آیتم در منوهای گرم (حلیم، عدسی، نیمرو و املت و …) و سرد (انواع شربت و نوشیدنی، کیک و انواع پنیر صبحانه و …) روی میز قرار می‌گیرد.
دسترسی به رستوران فلورانس:

رستوران فلورانس کجاست؟

۵. افطار رستوران ورسای تهران

۵. افطار رستوران ورسای تهران

رستوران ورسای در گاندی همانطور که از اسمش پیداست به کاخ ورسای شبیه است. منوی افطار این رستوران آنقدر کامل است که شما را از شام بی‌نیاز می‌کند. افطار رستوران ورسای برای ماه رمضان شامل آش، حلیم بادمجان، پنیر، حلیم، زولبیا و بامیه، شله زرد، سوپ، نان سنگک، سبزی، عسل، کره، گردو، خرما، کوفته تبریزی، کباب شامی، دو نوع آبمیوه، هندوانه، خربزه، چای، آب، سالاد اندونزی، سالاد ورسای، سالاد میوه، سالاد سزار، مرغ ترش، جوجه، کباب سبز، کباب لاری است. در این رستوران می‌توانید علاوه بر تنوع و طعم خوب غذاها از محیط زیبا و باشکوه آن لذت ببرید.
دسترسی به رستوران ورسای:

رستوران ورسای کجاست؟

۶. افطاری رستوران عالی قاپو تهران

۶. افطاری رستوران عالی قاپو تهران

عالی قاپو یک رستوران سنتی در محدوده خیابان گاندی است که فضای وتخت‌های سنتی دارد و افراد می‌توانند دور هم روی تخت بنشینند. در این رستوران علاوه بر نقاشی‌‌های شاهنامه‌ای و اساطیری و تزیینات زیبای فضای داخلی بنا، نشانه‌های سنتی بودن عالی قاپو در پوشش کارکنان آن نیز رعایت شده است.

اگر برای افطار در تهران به دنبال یک رستوران سنتی می‌گردید، ما عالی قاپو را به شما پیشنهاد می‌کنیم. بوفه افطار رستوران عالی قاپو شامل انواع آش و سوپ، انواع سالاد و نوشیدنی، کشک بادمجان، نان و پنیر، میوه و … است و می‌توان بعد از افطار از منو آن که شامل غذاهای ایرانی است سفارش داد.

با وجود گروه نوازنده و خواننده‌ی که در رستوران عالی قاپو فعالیت می‌کنند افطاری خاطره انگیزی تجربه خواهید نمود.
دسترسی به رستوران عالی قاپو تهران:

رستوران عالی قاپو کجاست؟

۷. افطاری رستوران تاج محل

۷. افطاری رستوران تاج محل

یکی از بهترین رستوران‌های تهران برای افطاری، رستوران هندی تاج محل است. در این رستوران می‌توانید ابتدا روزه تان را به روشی سنتی باز کنید و پس از آن طعم غذای هندی برا بچشید. منوی افطار تاج محل شامل زولبیا و بامیه، چای، سبزی، پنیر، گردو، نان، خرما، آش یا سوپ یا شله زرد است و قیمت مناسبی دارد.
دسترسی به رستوران تاج محل:

رستوران تاج محل کجاست؟

بهترین رستوران‌های تند و اسپایسی تهران

۸. افطاری رستوران شهرزاد تهران

۸. افطاری رستوران شهرزاد تهران

با تاسیس دریاچه چیتگر افراد زیادی از نقاط مختلف شهر به آنجا می‌روند و تمایل دارند بعد از تفریح یک غذای خوب در یک رستوران خوب میل کنند. یکی از رستوران‌های خوب اطراف چیتگر رستوران شهرزاد است.
شما می‌توانید به در ایام ماه رمضان که زندگی شبانه نقش پررنگ‌تری پیدا می‌کند به دریاچه چیتگر بروید و از منوی شام و افطار رستوران شهرزاد استفاده کنید. این منو شامل انواع سوپ، شله زرد، آیتم‌های صبحانه و انواع نوشیدنی است.
دسترسی به رستوران شهرزاد تهران:

رستوران شهرزاد تهران کجاست؟

مطلب مرتبط: تفریحات شبانه ماه رمضان

۹. افطاری رستوران مطبخ تهران

۹. افطاری رستوران مطبخ تهران

هتل استقلال رستوران‌های مطرح و سطح بالایی را در دل خود جای داده است. یکی از آن‌ها مطبح نام دارد که از بقیه رستوران‌ها شناخته شده‌تر است.

بوفه افطاری رستوران مطبخ هتل استقلال هم افطار را در خود جای داده است و هم گزینه‌هایی از منوی شام دارد. در این رستوران هم می‌توان از محیط بسته و هم از فضای باز استفاده نمود. کافی‌ست از بوفه افطار مطبح که شامل انواع آش، حلیم، سالاد، سوپ، دسر، انواع نوشیدنی سرد و گرم، زرشک پلو، باقالی پلو و خورشت است هر آنچه میل دارید بکشید و برای خود شبی خاطره‌انگیز رقم بزنید. بهتر است بدانید قیمت‌ها در این رستوران کمی بالاست.
دسترسی به رستوران مطبخ:

رستوران مطبخ تهران کجاست؟

۱۰. افطاری رستوران لئون تهران

۱۰. افطاری رستوران لئون تهران

اگر دوست دارید در یک فضای مدرن افطار کنید در طبقه نهم مجتمع تجاری لوکس سام سنتر به رستوران لئون سری بزنید. لئون با دکور مدرن و فضای زیبا یکی از بهترین گزینه‌ها برای افطار خوب در تهران است.
دسترسی به رستوران لئون:

رستوران لئون کجاست؟

مطالب مشابه

پونز به روش‌های زیر در دسترس شماست
دانلود از بازار
دانلود از گوگل پلی
ربات تلگرام

گزارش مکان