اکران فیلم "آن دو" اولین فیلم نوید محمدزاده پس از ده سالاکران فیلم "آن دو" اولین فیلم نوید محمدزاده پس از ده سال

اکران فیلم "آن دو" اولین فیلم نوید محمدزاده پس از ده سال


در هفته گذشته خبر خوبی توجه دوست‌داران سینما علی‌الخصوص هواداران نوید محمدزاده را جلب کرد. فیلم سینمایی آن دو که اولین تجربه بازی سینمایی نوید محمدزاده است پس از گذشت ده سال در آستانه اکران قرار دارد.

اولین فیلم نوید محمدزاده اولین فیلم نوید محمدزاده

داستان فیلم مربوط به یک جوان تهرانی (نوید محمدزاده) است که آخرین روزهای دوران سربازی خود را در غرب کشور می‌گذارند و به دلیل تخلف به ماموریتی فرستاده می شود که موظف است طی آن یک قاتل فراری را از منطقه کردستان به مرکز ببرد. در این مسیر اتفاقاتی رخ می دهد که مسیر زندگی این شخص تغییر می کند.

بهروز قبادی برادر بهمن قبادی بهروز قبادی برادر بهمن قبادی

بهروز قبادی نویسنده و کارگردان فیلم، در مورد نقش اول فیلم و انتخاب نوید محمدزاده بیان داشت: آن موقع نوید محمد زاده بازیگر تئاتر بود و هنوز به عنوان بازیگر اصلی وارد سینما نشده بود، برای انتخاب بازیگر فراخوان دادیم و تست گرفته شد.او بازیگری کم‌توقع، بی غل و غش ، دلپاک و با پشتکار است و یکی از بازیگران خوب ایران می باشد، برای ایشان آرزوی موفقیت دارم.
همچنین در رابطه با حضور عزیز ویسی خواننده محبوب و سرشناس کورد در این فیلم افزود: عزیز ویسی از دوستان قدیمی و عزیز من هست و افتخاری در فیلم من بازی کرد. در مدت ساخت فیلم، با انرژی مثبت خود تیم فیلمسازی را کمک می کرد. در مورد انتخاب سایر بازیگران از افراد بومی همان منطقه کردستان دعوت به همکاری شد. ایشان اظهار داشت وقت مخاطب برای من بسیار ارزشمند است و امیدوارم که مخاطبان بعد از دیدن فیلم با انرژی مثبت سالن را ترک نمایند.

بازی عزیز ویسی خواننده معروف کورد در فیلم آن دو بازی عزیز ویسی خواننده معروف کورد در فیلم آن دو

گلریز احتیاطی تهیه کننده فیلم، در مورد علت تاخیر آن دو برای پخش در ده سال گذشته گفت : فیلم برای کسب مجوز نیاز به یک سری تغییرات داشت و در حال حاضر فیلم مجدد تدوین و صداگذاری شده و آخرین مراحل فنی آن به پایان رسید.
تدوین مجدد و اصلاح رنگ این فیلم توسط محمود نوری و سهراب نوربخش صورت گرفته است.
از دیگر بازیگران این فیلم می‌توان به مرضیه خوش تراش، توفیق راموز ، نایافت مبارک شاهی، رحیم حاجی تبار و هنرمند مردمی عزیز ویسی اشاره نمود.

اکران فیلم "آن دو" اولین فیلم نوید محمدزاده پس از ده سال

اکران این فیلم از ۲۲ اسفند ماه آغاز شده و فعلا در شهرهای تهران، مشهد، شیراز، بابل و اصفهان به روی پرده می‌رود. برنامه اکران آن دو در شهرهای دیگر و در تعطیلات نوروزی متعاقبا در صفحه اینستاگرام خود فیلم، و مجله پونز اعلام خواهد شد.

برنامه پخش این فیلم سینمایی به صورت زیر می‌باشد:


تهران

سینما فرهنگ ۲۵ الی ۲۹ اسفند

خانه هنرمندان ۲۳ و ۲۶ اسفند

موزه سینما ۲۲ و ۲۶ اسفند

پردیس کوروش ۲۳ الی ۲۹ اسفند

پردیس باغ کتاب ۲۳ و ۲۴ اسفند


مشهد

پردیس هویزه مشهد ۲۸ اسفند


شیراز

گلستان شیراز ۲۴ اسفند


بابل

هنر و تجربه بابل ۲۵ اسفند


اصفهان

سیتی سنتر اصفهان ۲۵ اسفند

مطالب مشابه

پونز به روش‌های زیر در دسترس شماست
دانلود از بازار
دانلود از گوگل پلی
ربات تلگرام

گزارش مکان