بهترین کبابی‌های تجریش کجاست؟بهترین کبابی‌های تجریش کجاست؟

بهترین کبابی‌های تجریش کجاست؟


کباب از معروف‌ترین غذاهای مورد علاقه مردم خاورمیانه همواره جایگاه ویژه‌ای در سفره ایرانی داشته است. به طوری که در مناطق مختلف کشور به تناسب با ذائقه بومیان انواع متفاوتی از کباب رایج است. با وجود محبوبیت زیاد این غذای اصیل، طبیعی است که رقابت تنگاتنگی میان رستوران‌ها و کبابی‌ها برقرار باشد.
تجریش با وجود کبابی‌های متعدد از مهم‌ترین پاتوق‌های کباب دوستان تهران است. اگر شما هم هنگام انتخاب بهترین کباب‌فروشی دچار سردرگمی می‌شوید می‌توانید از فهرست بهترین کبابی‌های تجریش که در ادامه آورده شده استفاده کنید.

۱.کبابسرای شمرون

۱.کبابسرای شمرون

رستوران شمرون در ضلع شمال شرقی میدان تجریش قرار دارد. شمرون کباب از سال ۱۳۸۵ فعالیت خود را آغاز نموده و در طی این ۱۰ سال تبدیل به محبوب‌ترین و با کیفیت‌ترین رستوران در منطقه تجریش گردیده است. از مزایای این کبابی می‌توان به وجود ساختمانی سه طبقه همراه با تراسی مشرف به میدان تجریش اشاره نمود.

۲.کبابسرای توچال

۲.کبابسرای توچال

یکی از بهترین و قدیمی‌ترین کبابی‌های تجریش رستوران توچال است که قدمتش به ۴۰ سال پیش باز می‌گردد. این کبابسرا در نزدیکی شمرون کباب بوده و در ضلع شمال شرقی میدان تجریش واقع می‌باشد. سال‌هاست شعار این رستوران جلب رضایت مشتریان با ارائه بالاترین کیفیت غذایی است.

۳.کافه کباب هیوا

۳.کافه کباب هیوا

یکی دیگر از کبابی‌های محبوب تجریش کافه کباب هیوا می‌باشد. لازم به ذکر است منو این رستوران محدود به کباب نبوده و می‌توان تا مرصع پلو با ماهیچه هم پیش رفت. در این رستوران در بدو ورود یک نوشیدنی رایگان و نان و پنیر و سبزی برای پذیرایی ارائه می‌گردد.

۴.رستوران اردک آبی

۴.رستوران اردک آبی

رستوران اردک آبی که در نزدیکی میدان تجریش قرار دارد از شهرت و محبوبیت قابل توجهی برخوردار است. در این رستوران علاوه بر بوفه ناهار و شام، بوفه صبحانه هم برقرار است و می‌توانید همه روزه صبحانه را در اردک آبی میل کنید. این رستوران در سالن VIP میزبان مراسم‌های شما عزیزان نیز خواهد بود.

۵.چلوکبابی اطمینان

۵.چلوکبابی اطمینان

آخرین کبابی‌ پرطرفدار محدوده تجریش، چلوکباب اطمینان بوده که مکان مناسبی برای صرف غذا و استراحت پس از بازارگردی در تجریش است. رستوران اطمینان محیط قدیمی و نوستالژیک خود را حفظ نموده و انواع گوناگون کباب و غذای ایرانی را سرو می‌کند.

مطالب مشابه

پونز به روش‌های زیر در دسترس شماست
دانلود از بازار
دانلود از گوگل پلی
ربات تلگرام

گزارش مکان