بهترین رستوران محلی رشت کجاست؟بهترین رستوران محلی رشت کجاست؟

بهترین رستوران محلی رشت کجاست؟


در رشت تنوع غذایی بالاست، رستوران‌ها تا دیروقت باز هستند و فرقی نمی‌کند چه ساعتی از شبانه‌روز باشد، همیشه جایی برای خوردن پلا‌کباب خواهید یافت.در این سفر حتما اشپل، گردو و زیتون پرورده که رفقای گرمابه گلستان پلوکباب‌های رشت هستند را امتحان کنید.
در این شهر برای همه ذائقه‌ها گزینه‌های متعددی وجود دارد.
بنابراین ما قصد داریم در این مطلب معروف‌ترین رستوران‌های محلی رشت را با آدرس و مشخصات به شما معرفی می‌کنیم تا طعم خوب سفره گیلانی را بچشید.

رستوران رازقی رشت

رستوران رازقی رشت

رازقی که یکی از معروف‌ترین رستوران‌های گیلان است محیط شیک و مدرنی دارد. منوی این رستوران انواع غذاهای ایرانی، فرنگی و غذاهای محلی گیلانی را با مرغوب‌ترین مواد اولیه پوشش می‌دهد و رضایت هر سلیقه‌ای را جلب می‌کند. مجموعه رستوران‌های رازقی در رشت شامل رستوران رازقی، پیزریا یک و دو و رازقی اکسپرس می‌باشد. در شعبه‌های پیزریا فست فود سرو می‌شود و رازقی اکسپرس به غذای بیرون‌بر اختصاص داده است. اما رستوران رازقی با فضایی آرام و دلنشین بهترین مکان برای قرارهای کاری، وقت گذرانی با خانواده و دوستان و امتحان کردن غذاهای محلی می‌باشد. این رستوران دو طبقه علاوه بر ناهار و شام بهترین بوفه صبحانه رشت را نیز عرضه می‌کند. برخورد عالی پرسنل و اجرای زنده پیانو هم بر محبوبیت این رستوران تاثیر بسزایی دارد.

آدرس رستوران رازقی رشت

رستوران شور کولی رشت

رستوران شور کولی رشت

شاید از اسم این رستوران بتوان تشخیص داد که بسیار با فرهنگ گیلانی عجین شده است. شور کولی که در سرو غذاهای محلی گیلانی زبانزد است فضایی سنتی و صمیمی دارد. در دکور آن از المان‌های بومی گیلان استفاده شده و غذا در ظروف سفالی سرو می‌شود. حیاط باصفای این رستوران به شما این احساس را می‌دهد که واقعا مهمان خانه گیلک‌ها هستید. شور کولی علاوه بر سرو انواع خورشت محلی و کباب، صبحانه خوشمزه‌ای سرو می‌کند که طرفداران خاص خود را دارد. به شما توصیه می‌کنیم پس از سرو شام و ناهار در این رستوران حتما دسر رشته خوشکار را امتحان کنید. کیفیت بالای غذا و فضای راحت باعث شده همیشه شلوغ باشد پس بهتر است قبل از رفتن به این رستوران میز رزرو کنید. در غیر این صورت باید در حیاط آن منتظر بمانید.

آدرس رستوران شور کولی رشت

رستوران حاج حسین رشت

رستوران حاج حسین رشت

کبابی حاج حسین بهشت طرفداران کباب‌های چرب خوش‌طعم است. کباب دوش این رستوران که مردم رشت برایش سر و دست می‌شکنند آن را به یکی از بهترین کبابی‌های رشت تبدیل نموده است.
فضای این رستوران خیلی شیک و لوکس نیست اما قیمت مناسب آن این ضعف را به خوبی برطرف می‌کند. اگر به رستوران حاج حسین می‌روید بد نیست پس از آن تا میدان شهرداری رشت که در نزدیکی این رستوران قرار دارد پیاده‌روی کنید.

آدرس کبابی حاج حسین رشت

رستوران محرم رشت

رستوران محرم رشت

محرم با بیش از نیم قرن قدمت یکی از قدیمی‌ترین رستوران‌های شهر باران است. باقالی‌قاتوق و ماهی سفید این رستوران از محبوبیت خوبی برخوردار بوده و همیشه افرادی در ورودی آن به انتظار ایستاده‌اند. قیمت‌های این رستوران متوسط است.

آدرس رستوران محرم رشت

رستوران چلوشیش رشت

رستوران چلوشیش رشت نیکان باقری

چلوشیش نام استادانه‌ای است که علاوه بر اختصار چلو کباب و شیشلیک، از عدد چهل و شش که شماره پلاک رشت است الهام گرفته است. این رستوران هم رنگ و بوی فرهنگ گیلکی را دارد. به طوری‌که بر روی میزها به جای شماره اسم محله‌های قدیمی شهر باران آورده شده است. غذا در این رستوران در ظروف مسی سرو می‌شود و در بدو ورود شما با دست‌آب لگن (وسیله‌ای قدیمی مخصوص بومیان گیلان که شامل یک آفتابه آب با دمای مناسب و یک تشت مسی کوچک است) به سر میز می‌آیند تا دست‌هایتان را بشویید. سپس از شما با بشقاب کوچکی از مزه‌های سفره گیلانی استقبال می‌شود. کیفیت غذای این رستوران بسیار خوب و قیمت آن متوسط است. در انتها از شما با چای پذیرایی می‌شود و پس از نوشتن آرزویتان بر روی یک روبان و گره زدن آن بر نرده‌های بیرون رستوران آنجا را با خاطره‌ای خوش ترک خواهید نمود.

آدرس رستوران چلوشیش رشت

مطالب مشابه

پونز به روش‌های زیر در دسترس شماست
دانلود از بازار
دانلود از گوگل پلی
ربات تلگرام

گزارش مکان