سوشی در بهترین رستوران‌های آسیایی تهرانسوشی در بهترین رستوران‌های آسیایی تهران

سوشی در بهترین رستوران‌های آسیایی تهران


کجا سوشی بخوریم؟

اگر دیگر پاستای پنه آلفردو و کباب شیشلیک از چشمتان افتاده است و دوست دارید طعم‌های جدید امتحان کنید اما رستوران‌های آسیایی خوب تهران را نمی‌شناسید با ما همراه باشید تا با معرفی ده مورد از این رستوران‌ها تصمیم بگیریم بهترین غذای آسیایی تهران را کجا بخوریم؟

۱. رستوران کنزو تهران

۱. رستوران کنزو تهران

رستوران ژاپنی کنزو یکی از شلوغ‌ترین رستوران‌های میدان ونک است. این رستوران آسیایی با سرو انواع سالمون، سوشی و دیگر غذاهای ژاپنی در فهرست بهترین پاتوق‌های سوشی‌خوری تهران قرار دارد. در این رستوران سعی بر این بوده که طعم غذا به ذائقه مشتریان که اغلب ایرانی هستند نزدیک باشد. اما از طرفی مورد استقبال مهمانان ژاپنی و آسیایی نیز واقع شده است.

سوشی در بهترین رستوران‌های آسیایی تهران

کنزو یکی از گران‌ترین رستوران‌های تهران بوده و دکوراسیون خوب و جالب دارد. شما می‌توانید در نور کم این رستوران نمایش پرتاب کاسه برنج به هوا هنگام سرو غذا را مشاهده نموده و از طعم شرقی و جادویی رول کالیفرنیا، چیکن تریاکی، تپانیاکی و بشقاب کاتسو لذت ببرید. خیلی از مشتریان این رستوران علی رغم قیمت بالا آن را بهترین رستوران ژاپنی تهران می‌دانند و معتقدند ارزش یکبار امتحان کردن را دارد.

رستوران کنزو تهران کجاست؟

۲. رستوران پیچ تهران

۲. رستوران پیچ تهران

پیچ یک رستوران آسیایی کوچک و راحت در پاسداران تهران است که علاوه بر غذای آسیایی سالاد و پاستاهای خوشمزه‌ای هم سرو می‌کند. یکی از ویژگی‌های خوب رستوران پیچ عدم محدودیت در زمان نشستن و داشتن سرگرمی‌های متنوع مانند انواع بردگیم است.
در رستوران آسیایی پیچ تنوع سوشی خیلی بالا نیست اما حجم غذا مناسب و طعم آن لذیذ است.

سوشی در بهترین رستوران‌های آسیایی تهران

یکی دیگر از قسمت‌های پرطرفدار منوی رستوران پیچ انواع نودل و یونگ چو آن بوده که در بین غذاهای بیرون‌بر هم زیاد سفارش داده می‌شود.
قیمت غذا در رستوران پیچ متوسط بوده و رفتار پرسنل رضایت‌بخش است.

رستوران پیچ تهران کجاست؟ (آدرس و تلفن)

۳. رستوران پارک وی تهران

۳. رستوران پارک وی تهران

یکی از بهترین رستوران‌های آسیایی تهران که از سالادهای تازه و دسرهای خوشمزه آن هم خیلی تعریف می‌کنند رستوران آسیایی پارک وی است. رستوران پارک وی لذیذترین غذاهای چینی، ژاپنی و تایلندی را عرضه کرده و دارای بار نودل و دیم سام نیز می‌باشد.

سوشی در بهترین رستوران‌های آسیایی تهران

این رستوران دو طبقه دکور و فضای بسیار مدرن و زیبایی دارد و با چشم‌انداز زیبایی از پل پارک وی و شب‌های نورانی تهران یک رستوران خوب برای سوشی در تهران است.
به شما پیشنهاد می‌کنیم از منوی رستوران پارک وی دامپلینگ و سوشی اسپشیال پارک وی را امتحان کنید.

رستوران پارک وی تهران کجاست؟ (آدرس و تلفن)

۴. رستوران کاتسو تهران

۴. رستوران کاتسو تهران

رستوران کاتسو پالادیوم هم از آن دست جاهایی‌ست که غذای آسیایی خوبی سرو می‌کند. قیمت این رستوران مناسب بوده و سوشی‌ مخصوص کاتسو و مرغ ترش و شیرین آن طرفداران زیادی دارد.
از آنجایی که این رستوران در فودکورت پالادیوم قرار گرفته از نظر محیط و دکوراسیون تعریف آن چنانی ندارد اما طعم غذای آن باعث شده مشتریان زیادی داشته باشد.

رستورن کاتسو تهران کجاست؟

۵. رستوران مانسون لانژ تهران

۵. رستوران مانسون لانژ تهران

مانسون لانژ شعبه دوم رستوران مانسون گاندی یکی از رستوران‌های لوکس تهران است. مانسون لانژ تنها یک رستوران آسیایی نیست. منوی آن شامل غذاهای متنوعی‌ست اما در طبخ غذاهای آسیایی از اعتبار خاصی برخوردار است.
قیمت غذاها بالا و منو این رستوران به زبان انگلیسی است که با انتقاد بعضی از مشتریان مواجه است.
به هر حال اگر خواستید یک شام لاکچری و گران قیمت آسیایی میل کنید مانسون را در نظر داشته باشید.

مانسون لانژ

رستوران مانسون (مرکز خرید گاندی)

۶. رستوران واسابی تهران

۶. رستوران واسابی تهران

واسابی شاید اسم خیلی خوشمزه‌ای نباشد اما به خوبی شما را با تخصص این رستوران که آماده‌سازی یکی از بهترین سوشی‌های تهران است مواجه می‌کند.
اگر علاقه خاصی به سوشی ندارید در رستوران واسابی آ اس پ کریسپی نودل و بیف بازیل را امتحان کنید.
قیمت نسبت به کیفیت در رستوران واسابی معقول است.

رستوران واسابی کجاست؟ (آدرس و تلفن)

۷. سوشی خونه تهران

۷. سوشی خونه تهران

اگر به دنبال سوشی خوب در تهران هستید می‌توانید در رستوران یکی از شعبه‌های مختلف سوشی خونه در اقدسیه، پاسداران یا شهرک غرب آن را امتحان کنید. قیمت‌ها در این رستوران کمی بالا اما کیفیت مثال زدنی‌ست.
در این رستوران می‌توانید با پرداخت هزینه مشخصی (۷۹ هزار تومان در اردیبهشت ۹۸) هرچقدر دلتان خواست سوشی امتحان کنید و از طعم غذای لذیذ آسیایی لذت ببرید. این هزینه تقریبا معادل با یک رول سوشی در سایر رستوران‌هاست.

رستوران سوشی خونه کجاست؟ (آدرس و تلفن)

۸. سوشی ستاره ونک تهران

۸. سوشی ستاره ونک تهران

رستوران ستاره ونک از آن دسته رستوران‌های چینی کوچک است که در دکور آن چیز خاصی نخواهی دید اما می‌توانید یک وعده غذای اقتصادی در آن نوش جان کنید. صاحب رستوران که افشین نام دارد در انتخاب غذا به شما کمک خواهد کرد و سفارش با سرعت خوبی سر میز شما می‌آید. ما سوشی و بیف مونگولین این رستوران را به شما پیشنهاد می‌کنیم اما هنگام مراجعه به این رستوران روی کمک‌های افشین حساب کنید.

رستوران ستاره ونک کجاست؟

۹. رستوران سوشیکو تهران

۹. رستوران سوشیکو تهران

رستوران آسیایی سوشیکو در مدرن الهیه یکی از بهترین‌ سوشی‌های شهر را سرو می‌کند. اگر دوست دارید سوشی را امتحان کنید اما هنوز شهامت تست کردن یک رول خام را در خود نمی‌بینید می‌تون به سوشیکو رفته و در آنجا از رول‌های نیم‌پز سوشی لذت ببرید.
فضای رستوران آرام و دنج و قیمت‌ها مناسب است پس اگر جستجوی شما برای بهترین رستوران آسیایی تهران ادامه دارد این رستوران را هم در نظر بگیرید.

رستوران سوشیکو کجاست؟ (آدرس و تلفن)

۱۰. سوشی‌ شاپ تهران

۱۰. سوشی‌ شاپ تهران

رستوران سوشی شاپ جردن یکی از بهترین و مرغوب‌ترین سوشی‌های تهران را سرو می‌کند و محیط و دکوراسیون فوق‌العاده زیبایی دارد. از این رو با یکی از معروف‌ترین رستوران‌های آسیایی تهران مواجه هستیم. رول‌های سوشی با ظرافت و زیبایی از تازه‌ترین مواد اولیه پیچیده شده و در اتمسفر آٰرام و شرقی رستوران به درستی سرو می‌شوند. البته قیمت‌ها در منوی سوشی شاپ کمی گران است و برای همه مناسب نیست.

رستوران سوشی شاپ کجاست؟ (آدرس و تلفن )

مطالب مشابه

پونز به روش‌های زیر در دسترس شماست
دانلود از بازار
دانلود از گوگل پلی
ربات تلگرام

گزارش مکان