بهترین صبحانه در یزدبهترین صبحانه در یزد

بهترین صبحانه در یزد


شهر یزد این روزها بیش از هر زمان دیگری میزبان تورهای کویر و گردشگران از کشورهای مختلف است. اگر شما هم مسافر یزد هستید و می خواهید در طول روز انرژی لازم برای گشت و گذار در ساباط های دیدنی و بناهای تاریخی این شهر را داشته باشید به شما پیشنهاد می‌کنیم برای صبحانه در یزد به یکی از این کافه‌ رستوران‌ها که اغلب صبحانه سلف سرو می‌کنند مراجعه کنید.

صبحانه رستوران ملل یزد

صبحانه رستوران ملل یزد

یکی از رستوران‌های معروف یزد که ارائه دهنده بهترین غذاها در وعده‌های صبحانه، ناهار و شام می‌باشد رستوران ملل است. این رستوران با صبحانه های سلف سرویس و سرو غذاهای بین المللی، توانسته شکم‌گردان زیادی را جذب خود کند. با انتخاب رستوران ملل می‌توانید از صرف صبحانه در محیطی شیک و آرام لذت ببرید.

آدرس رستوران ملل یزد

صبحانه رستوران زرین یزد

صبحانه رستوران زرین یزد

صبحانه سلف سرویس بوفه رستوران زرین با نان داغ تنوری سرو می‌شود. این رستوران پس از روبرو شدن با استقبال بی‌سابقه مشتریان وبسایتی راه‌اندازی کرد که از طریق آن می‌توان سفارش صبحانه بیرون‌بر نیز ثبت نمود. پس اگر به دنبال صبحانه بیرون بر در یزد هستید سری به وبسایت رستوران زرین بزنید.

آدرس رستوران زرین یزد

مطلب مرتبط: معرفی برترین رستوران‌های یزد

صبحانه مجموعه گردشگری شش بادگیر

صبحانه مجموعه گردشگری شش بادگیر

مجموعه گردشگری شش بادگیری روبروی آب انبار شش بادگیری یزد که یکی از پربازدیدترین جاذبه‌های دیدنی این شهر است قرار دارد. این مجموعه، شامل دو بخش رستوران و کافی شاپ است. مجموعه شش بادگیری از حیاط و پشت بام جهت پذیرایی از مهمانان خود استفاده کرده و از بافت تاریخی و سنتی یزد بهره می‌برد.شما می‌توانید از صبحانه سلف تمام و کمال این مجموعه در کنار چشم‌انداز زیبا و تاریخی لذت ببرید.

آدرس مجموعه گردشگری شش بادگیری یزد

مطلب مرتبط: آشنایی با بهترین کافه‌های یزد

کافه عدسی یزد (رستوران پناهنده)

کافه عدسی یزد (رستوران پناهنده)

این رستوران که دو شعبه دارد در سال ۱۳۲۳ افتتاح گردیده است. کافه عدسی یزد که هفتاد سال رضایت مشتری را در کارنامه خود جای داده هر روز بیشتر از روز قبل مورد توجه گردشگران قرار می‌گیرد. اگر برای میل صبحانه به این کافه بروید خواهید دید این کافه ۸۰ نفره پر از افرادیست که می‌خواهند صبح خود را با عدسی و املت پناهنده آغاز کنند. از این رو، امکان ارسال غذا و طبخ سفارشی غذا نیز در خدمات این رستوران گنجانده شده است.

کافه رستوران لیوسا یزد

کافه رستوران لیوسا یزد

کافه لیوسا یک رستوران ایتالیایی‌ و مدرن است که همه‌ روزه از ساعت ۸ الی ۱۲ صبحانه سلف سرویس سرو می‌کند. کادر حرفه‌ای و خوش‌ برخورد این رستوران علاوه بر زبان مادری به زبان انگلیسی نیز مسلط بوده و به خوبی از مهمانان شما پذیرایی می‌کنند.

آدرس رستوران لیوسا یزد

مطالب مشابه

پونز به روش‌های زیر در دسترس شماست
دانلود از بازار
دانلود از گوگل پلی
ربات تلگرام

گزارش مکان