حضور پونز در رویداد توان‌تکحضور پونز در رویداد توان‌تک


معرفی کند.

توان‌تِک فرصتی است تا توان‌یابان در کنار آشنایی با فضای تجارت الکترونیک و شناخت فرصت-های اشتغال پایدار در اینگونه شرکت‌ها، از راه‌های تازه‌ای برای عرضه کالا، خدمات و رونق کسب و کار خود استفاده کنند. همچنین مدیران شرکت‌های استارت‌آپی علاوه بر شناخت توانایی‌ها و مهارت‌های افراد دارای معلولیت، رو در رو با مشتریان و مخاطبان ارتباط برقرار نموده و به مسؤولیت‌های اجتماعی در یک رویداد تخصصی عمل کنند.

توان‌تِک رویدادی استارت‌آپی در حوزه معلولیت است که در آن شناخت افراد دارای معلولیت از فناوری‌های نوین و کاربردهای آن در مشاغل دانش محور و غیر فیزیکی و نیز آگاهی از فرصت-های شغلی پایدار در کسب و کارهای تجارت الکترونیک بررسی و معرفی خواهد شد.

هدف توان‌تک افزایش استارت‌آپ‌های فعال در حوزه معلولیت، به دلیل گسترش و توسعه کسب و کار است. همچنین در این مورد نمایشگاهی با حضور حامینان توان‌تک برای معرفی امکانات فضای اینترنت و اثر مثبتی که این فضا بر روی زندگی افراد دارای معلولیت است برگزار می‌گردد. هدف اصلی و اساسی توان تک شناساندن پتانسیل‌های این دسته از افراد است که جمعیتی حدود ۱۱ درصد ایران را دارا می‌باشد. یکی دیگر از اهداف تشویق حامیان توان‌تک برای مناسب‌سازی خدمات هم‌سو با نیاز معلولین است.

حضور پونز در رویداد توان‌تک

اپلیکیشن مکان محور پونز نیز بعنوان یکی از حامیان جشنواره توان‌تک در این رویداد حضور دارد و شما با مراجعه به بخش نمایشگاهی این رویداد می‌توانید به غرفه پونز سر بزنید.

در آستانه این رویداد، قابلیتی به اپلیکیشن پونز اضافه شده است که به کاربران امکان می‌دهد اماکن مختلف (رستوران، پارک، کافی‌شاپ و ...) که دارای دسترسی مناسب معلولین و دسترسی ویلچر هستند برای کاربران قابل فیلتر شدن باشند.

محل نمایشگاه که از ۲۱ تا ۲۳ آذر برگزار می شود، موسسه خیریه رعد واقع در خیابان هرمزان در شهرک غرب می‌باشد.

محل برگزاری جشنواره توان‌تک

حضور پونز در رویداد توان‌تک
مطالب مشابه

پونز به روش‌های زیر در دسترس شماست
دانلود از بازار
دانلود از گوگل پلی
ربات تلگرام

گزارش مکان