بهترین صبحانه‌های کرمانبهترین صبحانه‌های کرمان

بهترین صبحانه‌های کرمان


"اول کمی صبحانه میخورم بعد دنیا را عوض می‌کنم."
شهر کرمان با وجود جاذبه‌های گردشگری و تاریخی متعددی که دارد هرساله میزبان مسافران زیادی است. ممکن است هنگام سفر به این شهر زیبا و تاریخی این سوال برایتان پیش بیاید که کجا می‌توان یک صبحانه خوب در کرمان خورد؟
با وجود بالا بودن تعداد کافه‌ها و رستوران‌ها ممکن است انتخاب یک صبحانه سلف سرویس در کرمان برای شهروندان نیز دشوار باشد.
اگر دوست دارید بدانید بهترین صبحانه کرمان کجا سرو می‌شود با مجله پونز همراه باشید تا هفت مورد از بهترین پاتوق‌های صبحانه کرمان را به شما معرفی کنیم.

۱. بوفه صبحانه اسپاخو کرمان

۱. بوفه صبحانه اسپاخو کرمان

بهترین بوفه صبحانه کرمان را می‌توانید در رستوران اسپاخو تجربه کنید. این رستوران شیک و مجلل که در فضای باز و بسته از شما پذیرایی می‌کند کامل‌ترین بوفه صبحانه کرمان را سرو می‌کند. تنوع آیتم‌های این رستوران آنقدر بالاست که حتما موقع کشیدن صبحانه انتخاب برایتان سخت خواهد بود.
این رستوران توسط مردم کرمان به عنوان رستورانی که بهترین صبحانه کرمان را سرو می‌کند انتخاب شده است.

دسترسی به رستوران اسپاخو کرمان

۲. صبحانه کافه رویال کرمان

۲. صبحانه کافه رویال کرمان

کافه رویال انواع صبحانه و املت بین‌الملل را در منوی خود جای داده و آن‌ها را به دو صورت ساده و ویژه که دورچین مخصوص به خود را دارد سرو می‌کند. این کافه سرو صبحانه در کرمان را با چنان مهارتی انجام می‌دهد که در نظرسنجی صبحانه‌های خوب کرمان به انتخاب مردم رتبه دوم را به دست آورده است. قیمت‌ها در این کافه مناسب و محیط ساده و مینیمال است.
کافه رویال فقط صبحانه و عصرانه سرو می‌کند و در منوی آن انواع نوشیدنی نیز دیده می‌شود.

دسترسی به کافه رویال کرمان

۳. صبحانه رستوران شیلان کرمان

۳. صبحانه رستوران شیلان کرمان

یکی دیگر از انتخاب‌های مردم کرمان برای یک صبحانه خوب در این شهر رستوران شیلان است. این رستوران بشقاب‌های شیرین مانند وافل، کرپ، پنکیک و سینی‌های صبحانه‌ ملل مانند ایرانی، ترکیه‌ای، اسپانیایی، لبنانی و … را تهیه نموده و منوی آن تنوع راضی‌کننده‌ای دارد. طراحی داخلی رستوران با رنگ‌های روشن انجام شده و فضای مدرن و آرام‌بخشی دارد.

دسترسی به رستوران شیلان کرمان

۴. بوفه صبحانه ناشتایی کرمان

۴. بوفه صبحانه ناشتایی کرمان

با وجود اینکه بوفه صبحانه ناشتایی در یک جای بی‌آلایش و کوچ فعالیت می‌کند و تنها صبحانه و عصرانه سرو می‌کند اما در بین مردم کرمان طرفداران زیادی دارد. در این رستوران می‌توانید انواع املت‌ها، نیمرو و پیراشکی مخصوص ناشتایی را امتحان کنید که از محبوبیت قابل توجهی برخوردار است. ساعت کار این مجموعه ۷ الی ۱۳ است و پس از آن باز نخواهد بود

دسترسی به بوفه صبحانه ناشتایی کرمان

۵. صبحانه رستوران کیخسرو کرمان

۵. صبحانه رستوران کیخسرو کرمان

کیخسرو یک رستوران سنتی در کرمان است که مانند بسیاری از جاذبه‌هاب گردشگری این شهر فضایی قدیمی و نوستالژیک دارد. یکی از صبحانه‌های خوب کرمان نیز در این رستوران تهیه می‌شود.
مخصوصا اگر دوست دارید در حیاط یک خانه قدیمی مرمت شده یک صبحانه سنتی و مشتی میل کنید به رستوران کیخسرو بروید.

دسترسی به رستوران کیخسرو کرمان

مطلب مرتبط: آشنایی با مجموعه تاریخی گنجعلی خان کرمان

۶. طباخی آزادگان کرمان

۶. طباخی آزادگان کرمان

اگر دوست دارید صبحانه در کرمان یک پرس کله پاچه درست حسابی بزنید و بعد به گردش در شهر بپردازید نگران انتخاب غذاخوری مناسب نباشید. طباخی آزادگان یکی از بهترین کله‌پزی‌های کرمان است که مشتریان بسیاری دارد.
نحوه سرویس‌دهی در این کله‌پزی بهداشتی و باکیفیت بوده و طعم کله‌ پاچه‌اش روز شما را خواهد ساخت.

دسترسی به کله پزی آزادگان

۷. صبحانه رستوران گندم کرمان

یکی دیگر از رستوران‌های کرمان برای صبحانه که مشتری‌های پر و پا قرصی دارد رستوران گندم کرمان است که وعده‌های صبحانه و شام را سرو می‌کند. شما می‌توانید وعده صبحانه را در این رستوران با انواع املت، انواع وافل و پنکیک و ماست و گرانولا صبح خود را شروع کنید و از روز خود لذت ببرید.

دسترسی به پیتزا گندم کرمان

مطالب مشابه

پونز به روش‌های زیر در دسترس شماست
دانلود از بازار
دانلود از گوگل پلی
ربات تلگرام

گزارش مکان