بهترین کافه رستوران‌ها برای یک صبحانه خوب در تهرانبهترین کافه رستوران‌ها برای یک صبحانه خوب در تهران

بهترین کافه رستوران‌ها برای یک صبحانه خوب در تهران


صبحانه مهم‌ترین وعده غذایی روزانه است. خوردن صبحانه تمرکز را افزایش می‌دهد، انرژی روزانه را به خوبی تامین می‌کند و شما را سرحال می‌آورد. اما از طرفی تهیه کردن آن خصوصا در روزهای تعطیل دل و دماغ می‌خواهد. اگر شما هم پس از بیدار شدن در روز جمعه زیادی احساس خستگی می‌کنید. در این مطلب بهترین و پرطرفدارترین کافه‌ها و رستوران‌های تهران برای صبحانه را به شما معرفی می‌کنیم.

صبحانه کافه ریبار (زمان) تهران

صبحانه کافه ریبار (زمان) تهران

چه چیزی دلپذیرتر از این که صبحانه خوشمزه و رنگین خود را در فضای باز یک موزه میل نمایید؟ منوی صبحانه کافه ریبار به صورت سلف سرویس است و می‌توانید پس از کشیدن صبحانه‌ای متنوع و مفصل وارد فضای بزرگ موزه شوید. فاصله میز و صندلی‌ها مناسب بوده و در مجموع فضای دل‌بازی ایجاد شده که به دو بخش سیگاری‌ها و افزار غیر سیگاری تقسیم شده است. این کافه اینترنت رایگان هم ارائه می‌دهد.
ساعت سرو صبحانه در کافه ریبار: ۹ الی ۱۳

آدرس کافه ریبار تهران:

صبحانه کافه کارزین، کاخ نیاوران تهران

صبحانه کافه کارزین، کاخ نیاوران تهران

اگر دلتان می‏‎خواهد در فضای مجلل‌ترین کاخ نیاوران تهران صبحانه میل کنید صبحانه کافه کارزین را به شما پیشنهاد می‌کنیم. از مزایای این کافه سرو صبحانه در فضای باز باغ، شکوه درختان سر به فلک کشیده و چشم‌انداز زیبا، سرعت در آماده‌سازی سفارشات و برخورد خوب پرسنل کافه است. البته قیمت‌ها در مقایسه با بقیه کافه‌ها کمی بالاتر است اما ارزش امتحان کردن را دارد.
ساعت کاری کافه: ۹ الی ۲۳

آدرس کارزین کاخ نیاوران:

صبحانه رستوران گردان برج میلاد

صبحانه رستوران گردان برج میلاد

منوی صبحانه در این رستوران به صورت سلف سرویس و بسیار مجلل و لذیذ است اما هزینه‎ صبحانه در آن کمی بالاست. از مزایای این رستوران لذت خوردن صبحانه در بالاترین نقطه تهران با ویو 360 درجه است. کشیدن سیگار در آن ممنوع بوده و منو صبحانه به صورت سرد و گرم سرو می‌شود.
ساعت سرو صبحانه: ۷ الی ۱۰

آدرس رستوران گردان برج میلاد

صبحانه رستوران اردک آبی تهران

صبحانه رستوران اردک آبی تهران

یکی دیگر از رستوران‎های به نام تهران، رستوران اردک آبی است که صبحانه خوبی ارائه می‌دهد. صبحانه اردک آبی به صورت سلف سرویس در بوفه سرد و گرم سرو می‌شود. اگر در صبح روز جمعه هوس رفتن به دربند و یا سمت تجریش را کردید رستوران اردک آبی گزینه مناسبی برای یک صبحانه با کیفیت و به یاد ماندنی است.
ساعت سرو صبحانه: ۷ الی ۱۱

آدرس اردک آبی تهران:

صبحانه راه چوبی تهران

صبحانه راه چوبی تهران

اگر اهل رفتن به پارک هستید و از خوردن صبحانه در فضای سبز و هوای تمیز لذت می‏‎برید رستوران راه چوبی گزینه مناسبی برای صبحانه روز جمعه است و قیمت مناسبی هم دارد. شما می‌توانید از بین رستوران‌ها و کافه‌های فودکورت راه چوبی صبحانه ایده‌آل خود را سفارش دهید.
ساعت سرو صبحانه: ۷ الی ۱۲

آدرس فودکورت راه چوبی:

مطلب مرتبط: بهترین املتی‌های مشتی تهران کدامند؟

صبحانه باغ موزه هنر تهران

صبحانه باغ موزه هنر تهران

برای خوردن صبحانه روز جمعه در فضای باغی زیبا و تاریخی آماده‌اید؟ پیشنهاد ما باغ موزه هنر است.این باغ سرسبز و زیبا به شما نشاط و آرامش لازم برای شروع یک روز خوب را منتقل می‌کند.علاوه بر اینکه می‌توانید چند ساعتی در باغ وقت بگذرانید از طعم خوب صبحانه دلچسب کافه‌ها و رستوران‌های گوناگون این باغ لذت ببرید.
ساعت سرو صبحانه: ۹:۳۰ الی ۱۲:۳۰

آدرس باغ موزه هنر تهران:

صبحانه کافه گالری ایرانشهر

صبحانه کافه گالری ایرانشهر

صبح جمعه را در ایوان باغی زیبا بنشینید و لذت خوردن صبحانه کافه گالری ایرانشهر را تجربه نمایید. در این کافه چند نوع صبحانه مختلف سرو می‏شود که صبحانه مخصوص در بین آن‌ها پرطرفدار‌تر است. از مزایای این کافه می‌توان سرو چای و قهوه به صورت رایگان، امکان سیگار کشیدن در فضای ایوان و امکان استفاده از اینترنت کافه را عنوان نمود.
ساعت کاری: ۱۰ الی ۲۲

آدرس کافه گالری ایرانشهر:

صبحانه کافه تهرون باغ نگارستان

صبحانه کافه تهرون باغ نگارستان

تصور نمایید صبحانه روز جمعه را در فضای قدیمی و خاطره انگیز باغ نگارستان میل نمایید. صبحانه‎ای شامل منو سنتی ایرانی و میوه‎های فصل که به صورت نوستالژیک و دلنشینی سرو می‌شود.
برای صبحانه روزهای تعطیل و یا آخر هفته کافه تهرون باید از قبل جا رزرو نمایید ولی در سایر روزها نیازی به رزرو نمی‌باشد. در این کافه زیبا می‎توانید بعد از میل صبحانه چند ساعتی را در فضای دلنشین باغ نگارستان بگذرانید.
ساعت سرو صبحانه: روز‏های تعطیل و جمعه ۹:۳۰ الی ۱۲ و سایر روزها ۱۰ الی ۱۲

آدرس کافه تهرون باغ موزه نگارستان:

مطالب مشابه

پونز به روش‌های زیر در دسترس شماست
دانلود از بازار
دانلود از گوگل پلی
ربات تلگرام

گزارش مکان