همه چیز درباره خانه پنیر پرچکهمه چیز درباره خانه پنیر پرچک

همه چیز درباره خانه پنیر پرچک


۲۰ ژانویه در آمریکا متعلق به عاشقان پنیر می‌باشد. عشق به پنیر زمان زیادیست که از مرزها عبور نموده و به وسیله غذاهای متنوع پر از پنیر در دنیا و از جمله ایران همه‌گیر شده است. اما از کجا می‌توانیم پنیرهای خوب و متنوع تهیه کنیم؟ علاوه بر فروشگاه‌های آنلاین و هایپرمارکت‌ها، به مناسبت روز عاشقان پنیر با هم سری به خانه پنیر پرچک در خیابان ولیعصر می‌زنیم.

همه چیز درباره خانه پنیر پرچک

شنیدن عنوان خانه پنیر پرچک احتمالا شما را به یاد هر چیزی می‌اندازد بجز یک کافه ولی چند سالی از افتتاح این خانه خوشمزه که یک کافی‌شاپ هم هست می‌گذرد.
به محض ورود به این کافه با قفسه‌ای سرشار از انواع گوناگون پنیر مواجه می‌شوید که می‌توان گفت بهشت رنگارنگ عاشقان پنیر است. در این قسمت می‌توانید پنیر دلخواه خود را انتخاب و خریداری کنید.
پس از آن می‌رسیم به فضای دو طبقه کافه، جایی که روح پنیر در کالبد همه سفارش‌ها دمیده شده است.
طراحی و چیدمان این کافه بسیار دلنشین است. در طراحی داخلی آن از رنگ‌های روشن (عمدتا سفید) استفاده شده، پس اگر دنبال یک جای تاریک و کم نور می‌گردید در پرچک به شما خوش نخواهد گذشت. منوی کافه همانطور که حدس می‌زنید پر از خلاقیت با پنیر است.

همه چیز درباره خانه پنیر پرچک

فضای آرامش‌بخش و تخصص تیم پرچک در زمینه پنیر سبب شده صبحانه این کافه یک گزینه‌ خوب برای شروع روز باشد. فرقی نمی‌کند برای صبحانه چیزکیک و لاته می‌پسندید یا سینی پنیر و نیمرو، کافه پر‌چک میز شما را به زیبایی با خوراکی‌های خوش‌ طعم خواهد آراست.

همه چیز درباره خانه پنیر پرچک

یکی از انتقاداتی که به این کافه وارد است بالا بودن قیمت‌ها نسبت به کیفیت است. از طرفی عده‌ای معتقدند پنیرهایی که در قسمت فروشگاه خریداری کرده‌اند با قیمت پایین‌تر از هایپرمارکت‌ها قابل خریداری هستند.
در هر صورت اگر روزی در حال ولیعصر‌گردی بودید یا از حوالی پارک ساعی عبور می‌کردید بد نیست سری هم به کافه و خانه پنیر پرچک بزنید.

همه چیز درباره خانه پنیر پرچک
مطالب مشابه

پونز به روش‌های زیر در دسترس شماست
دانلود از بازار
دانلود از گوگل پلی
ربات تلگرام

گزارش مکان