اکران سینمایی "آن دو" اولین فیلم نوید محمدزاده برای بار دوم به تعویق افتاداکران سینمایی "آن دو" اولین فیلم نوید محمدزاده برای بار دوم به تعویق افتاد

اکران سینمایی "آن دو" اولین فیلم نوید محمدزاده برای بار دوم به تعویق افتاد


چندی پیش با‌خبر شدیم فیلم "آن دو" که اولین تجربه سینمایی سوپراستار محبوب نوید محمدزاده است در اسفند سال جاری (۱۳۹۷) اکران خواهد شد.

نویسنده و کارگردان این اثر، بهروز قبادی که از زمان تولید فیلم در سال ۸۸ تاکنون نزدیک به ۱۰ سال برای مجوز اکران آن انتظار کشیده بود قرار بود بالاخره در روز ۲۲ اسفند در فرش قرمز این فیلم حضور یابد و با دیگر هنرمندان و مخاطبان خود از حاصل دست‌رنجش سخن بگوید و نظرات آن‌ها را بشنود.

از طرفی هواداران نوید محمدزاده و عزیز ویسی، خواننده محبوب کورد که به صورت افتخاری در این فیلم ایفای نقش کرده بود و همچنین منتقدان سینما در انتظار بودند تا "آن دو" را تماشا کرده و مورد بررسی قرار دهند.

پونز که یکی از حامیان این سینمایی است پیش‌تر اعلام کرده بود مراسم فرش قرمز را به صورت زنده در صفحه اینستاگرام خود پوشش خواهد داد.

اما درست در روز قبل از اکران فیلم، تیم تولید آن اعلام نمودند که به دلیل پاره‌ای از مشکلات، اکران آن مجددا توقیف شده و با رفع مشکل مجوز، اکران رسمی فیلم آغاز خواهد شد.

علت اصلی توقیف اکران "آن دو" هنوز برای هیچ رسانه‌ای شفاف نیست اما امید داریم این فیلم نه فقط به خاطر ایفای نقش هنرمندی همچون نوید محمدزاده، بلکه به احترام سختی‌هایی که تیم خستگی‌ناپذیر آن متحمل شدند هرچه زودتر اکران شود.

اکران سینمایی "آن دو" اولین فیلم نوید محمدزاده برای بار دوم به تعویق افتاد
مطالب مشابه

پونز به روش‌های زیر در دسترس شماست
دانلود از بازار
دانلود از گوگل پلی
ربات تلگرام

گزارش مکان