بهترین رستوران‌های هندی و مکزیکی تهرانبهترین رستوران‌های هندی و مکزیکی تهران

بهترین رستوران‌های هندی و مکزیکی تهران


۱۶ ژانویه روز جهانی غذا‌های تند و اسپایسی است. مصرف غذاهای تند و آتشین در بسیاری از فرهنگ‌ها و کشورها رواج دارد که از مهم‌ترین آنها می‌توان هند و مکزیک را نام برد. خاصیت ضد سرطان، باز شدن سینوس‌ها، تقویت حافظه و باز شدن عروق تنها گوشه‌ای از خواص غذاهای اسپایسی است. اگر شما هم از طرفداران غذاهای تند و پر ادویه هستید بیایید به این مناسبت این بار از سوخاری تند فست فودی‌ها فراتر برویم و با طعم آتشین غذاهای اصیل هندی و مکزیکی آشنا شویم. در این مطلب قصد داریم بهترین رستوران‌های تند و اسپایسی تهران را به شما معرفی کنیم.

۱.رستوران هندی تاج محل

۱.رستوران هندی تاج محل

تاج محل یکی از معروف‌ترین رستوران‌های هندی تهران است. با وجود بالا بودن قیمت‌ها، کیفیت خوب غذا و رفتار خوب مهمانداران باعث شده این رستوران لوکس شب‌ها و آخرهفته‌ها بسیار شلوغ باشد و بدون رزرو به سختی می‌توان در آن جایی پیدا کرد. فضای تاج محل به خوبی با المان‌های شرقی و بومی هندوستان دکور شده و محیط متفاوت و دلنشینی را به وجود آورده است. حواستان باشد هنگام مراجعه به این رستوران از خورشت‌ها و نان‌های خوشمزه و تند هندی غافل نشوید.

۲. رستوران مکزیکی روکا

۲. رستوران مکزیکی روکا

روکا از آن دسته رستوران‌هاییست که ممکن است چشم‌انداز زیبا و خیره‌کننده‌اش حواس شما را از سفارشی که می‌دهید پرت کند. برای حضور در این رستوران که بالای یک صخره در دربند قرار گرفته است باید سوار آسانسور مخصوص تلی سیژ شوید. اگر از طرفداران رستوران‌های فضای باز هستید می‌توانید در تراس خارق‌العاده این رستوران از طعم مطبوع غذای مکزیکی لذت ببرید. کافه رستوران روکا که از برج میلاد نیز مرتفع‌تر است مکان مناسبی برای قرارهای صبحانه نیز می‌باشد.

۳.رستوران هندی چینگاری

۳.رستوران هندی چینگاری

چینگاری با چنان تبهری غذاهای اصیل هندی را متناسب با ذائقه ایرانی سرو می‌کند که علاوه بر مشتریان ایرانی مشتریان هندی بسیاری دارد. محیط تاریک و دنج این رستوران که با مجسمه‌ها و دکور هندی پر شده است چنان شما را در خود غرق می‌‌کند که هر لحظه احتمال می‌دهید روی یکی از میزهای رستوران یک زد و خورد بالیوودی شکل بگیرد. منوی این رستوران بسیار متنوع بوده و گزینه‌های متعددی از غذاهای گوشتی و گیاهی پیش روی شما قرار می‌دهد که چینگاری را به میزبان مناسبی برای گیاهخواران نیز تبدیل کرده‌ است.

۴. رستوران مکزیکی لاسالسا

۴. رستوران مکزیکی لاسالسا

لاسالسا یک رستوران زنجیره‌ای بوده و علاوه بر شهرک غرب در مراکز خرید نیز فعالیت می‌کند. البته کیفیت غذا در شعب مختلف این رستوران مکزیکی متفاوت می‌باشد. در هر حال شعبه شهرک غرب این رستوران از محبوبیت بالایی برخوردار بوده و به دور از تجملات و با قیمت مناسب به سرو انواع لقمه‌ها و غذاهای مکزیکی می‌پردازد.

۵. رستوران هندی مهاراجه

۵. رستوران هندی مهاراجه

رستوران مهاراجه با ۵۰ سال سابقه قدیمی‌ترین رستوران هندی تهران بوده و سال‌هاست خوشمزه‌ترین غذاهای هندی را سرو می‌کند. اتمسفر هندی این رستوران به کاشی‌کاری‌های زیبای هندی محدود نبوده و حتی پرسنل متخصص هندی تبار در آن به اشتغال گرفته شده‌اند. در مهاراجه میزان ادویه غذا را متناسب با سلیقه شما تنظیم می‌کنند و حتی اگر به غذاهای خیلی تند علاقمند نیستید هنوز میتوانید در این رستوران از غذایتان لذت ببرید.

۶. رستوران مکزیکی چیپل (چیپوتله سابق)

۶. رستوران مکزیکی چیپل (چیپوتله سابق)

لقمه مکزیکی چیپل که در ابتدا با نام چیپوتله شروع به کار کرد یک رستوران قابل قبول و اقتصادی بوده که در زمانی کوتاه محبوبیت قابل توجهی به دست آورده است. در این رستوران کلیه غذاها پیش روی مشتری و با استفاده از مواد اولیه تازه آماده می‌شوند. گرما و رنگ قرمز دکور این رستوران کاملا با ذائقه داغ و آتشی مکزیکی متناسب می‌باشد.

۷. رستوران هندی تندور

۷. رستوران هندی تندور

چون این رستوران در زیر ساختمان هتل سفیر قرار گرفته است به نام رستوران سفیر نیز از آن یاد می‌شود. رستوران تندور نیز از آن دسته رستوران‌هاییست که طعم خارق‌العاده و اصالت غذای هندی را حفظ نموده و اکثر اوقات از مهمانان هندی در آن پذیرایی می‌شود. قیمت‌های این رستوران قابل قبول است اما اگر به تندور می‌روید انتظار حق سرویس را نیز داشته باشید.

۸. رستوران مکزیکی پانچو

۸. رستوران مکزیکی پانچو

پانچو بدون شک مکزیکی‌ترین رستوران تهران است در این رستوران نه تنها دکوراسیون و فضای داخلی گرفته بلکه حتی ظروف سرو غذا و موسیقی رستوران کاملاً مکزیکی بوده و به شما احساس حضور در یک رستوران کوچک در قلب شلوغی مکزیکوسیتی را القا می‌کند. سرآشپز رستوران پانچو نیز مکزیکی‌ بوده و غذاها و نوشیدنی‌های خوشمزه مکزیکی را با اصالت کامل سرو می‌کند.

مطالب مشابه

پونز به روش‌های زیر در دسترس شماست
دانلود از بازار
دانلود از گوگل پلی
ربات تلگرام

گزارش مکان