بهترین زولبیا بامیه تهران را کجا بخریم؟بهترین زولبیا بامیه تهران را کجا بخریم؟

بهترین زولبیا بامیه تهران را کجا بخریم؟


زولبیا و بامیه عضو جدایی‌ناپذیر سفره افطاری ما ایرانی‌هاست. این دو شیرینی محبوب که هر ساله در ماه رمضان به اوج مصرف می‌رسد قدمتی طولانی داشته که به دوران ناصرالدین شاه بازمی‌گردد.
سال‌های سال است که قنادی‌های مختلفی در سطح شهر تهران این شیرینی‌های طلایی دوست‌داشتنی را عرضه می‌کنند و این امر سبب شده پیدا کردن زولبیا بامیه خوب در تهران با وجود این همه قنادی کمی سخت باشد. به همین خاطر ما در مجله پونز فهرستی از بهترین زولبیا بامیه‌های تهران را با آدرس و مسیریابی برای شما عزیزان آماده کرده‌ایم.

زولبیا بامیه شیرینی شهروز

زولبیا و بمیه شیرینی شهروز زولبیا و بمیه شیرینی شهروز

یکی از محبوب ترین و بهترین زولبیا بامیه‌های تهران در یک قنادی و خشکبار‌فروشی کوچک در خیابان دیباجی جنوبی به فروش می‌رسد. این قنادی که شیرینی شهروز نام دارد در ماه رمضان زولبیا بامیه‌هایی می‌پزد که به تنوع، تازگی، ترد بودن و شیرینی ملایم زبانزد است.
تنوع زولبیا بامیه‌ها و گوش فیل‌های خشکبار شهروز در حدی است که آن‌ها را در سه طعم شکلاتی، رژیمی و آلبالویی می‌فروشند.
حجم بالای سفارش‌ها و کوچک بودن مغازه باعث شده در ساعات نزدیک به افطار صف‌های طویلی در برابر آن تشکیل شود.

خشکبار شهروز تهران کجاست؟

زولبیا بامیه شیرینی دانمارکی

هرچند شیرینی دانمارکی به دانمارکی‌های داغ و شکری‌اش معروف است ولی این قنادی سال‌ها ست که ماه رمضان‌ها زولبیا و بامیه‌های تر و تازه‌ای می‌پزد و نزدیک به افطار با صف‌های طولانی پر می‌شود. پس اگر به دنبال زولبیا و بامیه خوب در تهران هستید شیرینی دانمارکی در خیابان ویلا (جنب هتل هویزه) را در نظر داشته باشید.

دسترسی به شیرینی دانمارکی شعبه ویلا

زولبیا بامیه قنادی گاندی

قنادی گاندی که به پیراشکی‌ها و دانمارکی‌های داغش مشهور است، مانند بسیاری از قنادی‌ها خوب دیگر ماه رمضان‌ها دست به کار پخت یکی از بهترین زولبیا و بامیه‌های تهران می‌شود. کیفیت این قنادی بسیار بالاست و زولبیا بامیه‌هایش ترد و خوشرنگ هستند. قنادی گاندی در میدان ونک و ابتدای خیابان گاندی قرار دارد.

آدرس قنادی گاندی تهران

مطلب مرتبط: بهترین آش و حلیم‌‌های تهران

زولبیا بامیه قنادی لادن ولیعصر

قنادی لادن شعبه ولیعصر با ۸۰ سال قدمت مدعی عنوان قدیمی‌ترین زولبیا‌پزی تهران است. این شیرینی فروشی تبحر خاصی در تهیه زولبیا و بامیه مرغوب دارد و می‌توانید با خیال راحت از آن خرید کنید.
قنادی لادن علاوه بر چهارراه امیریه ولیعصر شعبه دیگری در میدان تجریش دارد که بعدها افتتاح شده است.

دسترسی به قنادی لادن ولیعصر

بهترین زولبیا بامیه تهران را کجا بخریم؟

زولبیا بامیه شیرین منش آذربایجان

پنجاه شصت سالی می‌شود که قنادی شیرین منش در خیابان آذربایجان نزدیک افطار پر می‌شود از کسانی که به قصد خرید یکی از بهترین زولبیا بامیه‌های تهران به آنجا می‌آیند. این قنادی باوجود شیرینی فروشی‌های متعدد سطح شهر همچنان کیفیتش را حفظ نموده و یکی از پرطرفدارترین قنادی‌های تهران است. اگر به دنبال زولبیا و بامیه ترد و خوش طعم هستید از قنادی شیرین‌منش دیدن کنید.

قنادی شیرین منش تهران کجاست؟

مطلب مرتبط: افطارگردی در بهترین رستوران‌های تهران

زولبیا بامیه قنادی آق بانو چهارراه کالج

اگر در حوالی میدان انقلاب و فردوسی به دنبال جایی برای خرید زولبیا بامیه خوب می‌گردید، سری به قنادی آق بانو بزنید. این قنادی که یکی از شیرینی‌فروشی‌ های معروف و قدیمی تهران است سال‌های زیادی است که یکی از بهترین زولبیا و بامیه‌های تهران را با ظرافت تمام و شهد کافی می‌پزد. شیرینی آق بانو در خیابان انقلاب، چهارراه کالج، خیابان خارک، کوچه شهریار، جنب تالار وحدت واقع شده.

دسترسی به شیرینی آق بانو تهران

بهترین زولبیا بامیه تهران را کجا بخریم؟

زولبیا بامیه قنادی بهار سرچشمه

این قنادی که یکی از بهترین زولبیا و بامیه‌های تهران را تهیه می‌کند. قنادی بهار کمی بعد از چهارراه سرچشمه توسط حاج حسین ماهان و پسرش افتتاح شده است و هر سال ماه رمضان کام افراد زیادی را شیرین می‌کند. افراد زیادی برای خرید زولبیا بامیه‌ها و گوش فیل‌های ترد این قنادی به چهارراه سرچشمه آمده و در صف‌های بعضا طولانی مقابل آن می‌ایستند.

قنادی بهار سرچشمه کجاست؟

مطالب مشابه

پونز به روش‌های زیر در دسترس شماست
دانلود از بازار
دانلود از گوگل پلی
ربات تلگرام

گزارش مکان