راهنمای مراکز خرید بازار بزرگ تهرانراهنمای مراکز خرید بازار بزرگ تهران


اکثر افرادی که علاوه بر کیفیت اجناس به قیمت مناسب اهمیت می‌دهند برای خرید به بازار می‌روند. تنوع در بازار آنقدر قابل توجه است که می‌توان در آن نمونه‌های متنوعی از هر جنسی که مورد نظر است، یافت. در این مطلب به معرفی ارزان‌ترین مراکز خرید تهران که محصولات بسیار متنوعی دارند می‌پردازیم تا شما بتوانید در مناسب‌ترین مکان ممکن، خرید خود را انجام دهید.


۱. پاساژ رضا - بورس پوشاک

راهنمای مراکز خرید بازار بزرگ تهران

اکثر افرادی که علاوه بر کیفیت اجناس به قیمت مناسب اهمیت می‌دهند برای خرید به بازار می‌روند. تنوع در بازار آنقدر قابل توجه است که می‌توان در آن نمونه‌های متنوعی از هر جنسی که مورد نظر است، یافت. در این مطلب به معرفی ارزان‌ترین مراکز خرید تهران که محصولات بسیار متنوعی دارند می‌پردازیم تا شما بتوانید با گذراندن کمترین زمان ممکن در ترافیک از نزدیک‌ترین مکان ممکن، خرید خود را انجام دهید.


۲. پاساژ کویتی‌ها - بورس پوشاک

راهنمای مراکز خرید بازار بزرگ تهران

علاوه بر پاساژ رضا، پاساژ کویتی‌ها نیز در زمینه پوشاک از شهرت خاصی برخوردار است. این پاساژ بیشتر برای خانم‌های میانسال مناسب می‌باشد و به سختی می‌توان لباس‌های ایده‌آل نسل جوان را در آن یافت. برجسته‌ترین نقطه ضعف این پاساژ نبود اتاق پرو است.


۳. بازار مشیر خلوت - بورس کیف، چمدان و لوازم خیاطی

راهنمای مراکز خرید بازار بزرگ تهران

سرای مشیر خلوت بهشت کیف‌هاست. به محض ورود به این بازار متوجه تنوع اجناس اعم از کیف، کوله پشتی و چمدان خواهید شد. البته فروشنده‌های کیف بیشتر به عمده فروشی تمایل دارند و این کمی خرید یک قلم جنس را سخت می‌کند. اما نگران نباشید، اگر از قدرت مذاکره خوبی برخوردار هستید این راسته مکان مناسبی برای خرید شماست. اگر قصد دارید چمدان بخرید حتما از قیمت‌های فوق‌العاده مشیر خلوت به وجد خواهید آمد. این بازار علاوه بر انواع کیف، کوله پشتی و چمدان مسافرتی بورس لوازم خیاطی نیز می‌باشد.


۴. کوچه مروی - از عطر و لوازم آرایشی تا قهوه و پاستیل

راهنمای مراکز خرید بازار بزرگ تهران

کوچه مروی از قدیم بورس لوازم آرایشی و بهداشتی و خوراکی‌های خارجی مانند انواع شکلات و قهوه و پاستیل بوده است. فلافل‌های عربی از زمان مهاجرت عرب‌ها به این محل، در این منطقه شهرت پیدا کردند. فلافلی مروی که از فلافلی‌های قدیمی و محبوب تهران است، در ابتدای این کوچه قرار دارد. اگر سری به کوچه مروی می‌زنید بد نیست از عمارت شمس‌العماره که در چند قدمی آن است نیز دیدن کنید.

راسته عطر و ادکلن کوچه مروی

راسته لوازم آرایشی کوچه مروی


۵. راسته جعفری - بورس شال و روسری

راهنمای مراکز خرید بازار بزرگ تهران

راسته جعفری بهشت رنگارنگ شال و روسری است. اگر به دنبال جایی برای خرید انواع شال گردن، کلاه و دستکش زمستانی می‌گردید توصیه می‌کنیم سری به این راسته بزنید چرا که قیمت‌ها بسیار مناسب هستند.


۶. پاساژ ملی - بورس شلوار

راهنمای مراکز خرید بازار بزرگ تهران

برای خرید شلوار بهترین گزینه پاساژ ملی است. قیمت‌ها در این پاساژ بسیار ارزان بوده و شما می‌توانید با کمی صبر و حوصله بهترین جنس را با قیمت مناسب خریداری نمایید. البته بهتر است در همین ابتدای کار بدانید در این مرکز خرید به هیچ عنوان امکان پرو وجود ندارد.


۷. راسته چهارسوق بازار بزرگ - بورس خشکبار

راهنمای مراکز خرید بازار بزرگ تهران

بهترین مکان برای خشکبار، راسته چهارسوق بازار بزرگ می‌باشد. از سوغاتی‌های معروف تهران می‌توان به انگور و کشمش شهریار اشاره کرد که مرغوب ترین آن‌ها را می توان به راحتی در راسته چهارسوق بازار بزرگ تهران تهیه کرد. سوهان شهر ری و سبزی‌های تازه و یا خشک شده نیز از دیگر اقلام قابل توجه این بازارند.


۸. بازار زرگرها - بورس طلا و جواهر

راهنمای مراکز خرید بازار بزرگ تهران

قدیمی‌ترین و متنوع‌ترین بورس طلا در راسته زرگرها در بازار قرار دارد. اگر چه قیمت طلا در بازار با سایر طلا فروشی‌ها در سطح شهر یکی می‌باشد اما میزان اجرت ساخت متفاوت است. تنوع بسیار بالای محصولات این بازار که در آن انواع طلای زرد و سفید و سنگ‌های قیمتی یافت می‌شود باعث شده تا پاسخگوی تمام سلیقه‌ها باشد.


۹- تیمچه حاجب الدوله - لوازم جهیزیه

راهنمای مراکز خرید بازار بزرگ تهران

حاجب الدوله راسته خرید لوازم برقی، کریستال، چینی آلات، بلورجات و ظروف است. از این رو به مکان مناسبی برای خرید جهیزیه نوعروسان تبدیل شده‌است

مطالب مشابه

پونز به روش‌های زیر در دسترس شماست
دانلود از بازار
دانلود از گوگل پلی
ربات تلگرام

گزارش مکان