صبحانه تهران کجا بریم؟صبحانه تهران کجا بریم؟

صبحانه تهران کجا بریم؟


صبحانه مهم‌ترین وعده غذایی روزانه است. خوردن صبحانه تمرکز را افزایش می‌دهد، انرژی روزانه را به خوبی تامین می‌کند و شما را سرحال می‌آورد. اما از طرفی تهیه کردن آن خصوصا در روزهای تعطیل دل و دماغ می‌خواهد. اگر شما هم پس از بیدار شدن در روز جمعه زیادی احساس خستگی می‌کنید. در قسمت قبل بهترین و پرطرفدارترین مکان‌ها برای صبحانه در تهران را به شما معرفی نمودیم و حالا با پنج پیشنهاد هیجان‌انگیز برای بهترین صبحانه‌ تهران همراه شما هستیم.

۱. صبحانه کافه سینما باغ فردوس

۱. صبحانه کافه سینما باغ فردوس

اگر دوست دارید در فضایی زیبا و تاریخی صبحانه خود را میل کنید، باغ فردوس تهران واقع در خیابان ولیعصر یک پیشنهاد خوب برای شماست. در باغ فردوس می‌توانید از هیاهوی شهر فاصله بگیرید و پس از یک پیاده‌روی نشاط آور در باغ در فضای داخل کافه یا فضای آزاد صبحانه‌ای متنوع میل کنید. به دلیل استقبال زیاد از این کافه در روزهای تعطیل سرو صبحانه نیازمند رزرو است.

کافه سینمای باغ فردوس کجاست؟

مطلب مرتبط: تجربه صبحانه در خانه پنیر پرچک

۲. صبحانه رستوران نایب (ساعی) تهران

۲. صبحانه رستوران نایب (ساعی) تهران

اگر دنبال صبحانه‌ای مفصل در رستورانی شیک هستید رستوران نایب ساعی با منو اختصاصی و سلف سرویس متنوعش انتخاب مناسبی می‌باشد. با توجه به اینکه پارک ساعی در نزدیکی رستوران همه روزه میزبان گردشگران زیادی است می‌توانید پس از صرف صبحانه گردشی کوتاه در طبیعت داشته باشید.

رستوران نایب ساعی کجاست؟

۳. صبحانه کافه گودو تهران

۳. صبحانه کافه گودو تهران

کافه گودو با فضای انتلکتی و دنجش پاتوق دانشجویان هنر است. فضای کافه گودو کوچک و صمیمی بوده و صبحانه ای لذیذ سرو می‌کند. از مزایای این کافه آزاد بودن کشیدن سیگار و رفتار خوب پرسنل کافه است.

کافه گودو ولیعصر کجاست؟

مطلب مرتبط: بهترین مکان برای صبحانه روز جمعه در تهران

۴. صبحانه کافه پارادیزو تهران

۴. صبحانه کافه پارادیزو تهران

از دیگر کافه‌های خاص تهران که با دیزاین زیبا و موسیقی فوق‌العاده‌اش محبوبیت قابل توجهی به دست آورده است، کافه پارادیزو تهران است.

کافه پارادیزو تهران کجاست؟

۵. صبحانه کافه سبوس تهران

۵. صبحانه کافه سبوس تهران

برای تجربه صبحانه‌ای شیک و لاکچری در فضایی اروپایی و مدرن سری به کافه سبوس بزنید. در این کافه می‌توانید در هر ساعتی بدون رزرو قبلی صبحانه‌ای خوشمزه میل نمایید.

کافه سبوس تهران کجاست؟

مطالب مشابه

پونز به روش‌های زیر در دسترس شماست
دانلود از بازار
دانلود از گوگل پلی
ربات تلگرام

گزارش مکان