چند پیشنهاد برای یک افطاری خوب در مشهدچند پیشنهاد برای یک افطاری خوب در مشهد

چند پیشنهاد برای یک افطاری خوب در مشهد


مشهد مقدس مهم‌ترین شهر زیارتی ایران است که سالانه میزبان گردشگران ایرانی و خارجی بسیاری است. این شهر در ماه رمضان حال و هوای خاصی دارد و سفر به آن تجربه جالبی است. اگر رمضان امسال عازم مشهد مقدس هستید و به دنبال رستوران‌های خوب برای افطاری در مشهد می‌گردید با مجله پونز همراه باشید.

افطاری آشکده یاران گناباد مشهد

افطاری آشکده یاران گناباد مشهد

اگر برای افطار به دنبال آش‌فروشی های خوب مشهد می‌گردید سری به آشکده یاران گناباد بزنید تا متنوع‌ترین منوی آش ممکن را ببینید. در این رستوران انواع آش از رشته و شله قلمکار گرفته تا آش بادمجان و ماست و گوجه و شله مشهدی و … سرو می‌شود که شله مشهدی آشکده یاران یکی از محبوب‌ترین انواع آن است. برای اینکه به موقع افطار کنید کمی زودتر از اذان در این آشکده حضور داشته باشید.

آشکده یاران گناباد مشهد کجاست؟

افطاری رستوران رضائی مشهد

افطاری رستوران رضائی مشهد

یکی از قدیمی ترین رستوران های مشهد که نزدیک حرم است رستوران رضایی نام دارد. رستوران رضائی در سال ۱۳۳۷ افتتاح شده و کباب‌ها و شیشلیک‌های معروفی دارد. افطار این رستوران نیز از محبوبیت بالایی برخوردار بوده و کیفیت بالایی دارد. رستوران رضایی مشهد شعبه‌های متعددی دارد که جدیدترین آن‌ها در نزدیکی حرم امام رضا قرار گرفته و برای صرف افطاری نیز مناسب است.

رستوران رضوی مشهد کجاست؟

افطاری رستوران حلما مشهد

افطاری رستوران حلما مشهد

این رستوران که در هتل حلما و در نزدیکی حرم امام رضا واقع شده یکی از کامل‌ترین منوها را دارد. رستوران حلما با انواع غذاهای ایرانی و فرنگی همچنین بوفه اردور با سالادهایی خوشمزه و متنوع پذیرای مهمان‌های خود می‌شود. رستوران حلما برای افطار منوی مفصلی در نظر گرفته است؛ زولبیا و بامیه و نان و پنیر و شله‌زرد و آش چند مورد از خوراکی‌هایی هستند که می‌توانید در منوی افطار رستوران حلما آن‌ها را بچشید.

رستورلن حلما مشهد کجاست؟

افطاری معین درباری مشهد

افطاری معین درباری مشهد

یکی از بهترین رستوران‌های مشهد برای افطار که در نزدیکی حرم قرار دارد، رستوران معین درباری است. قدمت این رستوران به سال ۱۲۸۰ برمی‌گردد و یکی از محبوب‌ترین‌های مشهد است. علاوه بر بار سالاد و اردور این رستوران، انواع شیشلیک درباری و کباب اینجا از محبوبیت بالایی برخوردار است. این رستوران لوکس و شلوغ شعبه‌های متعددی در مدائن، باختر و میدان تلویزیون دارد.

رستوران معین درباری پاسداران کجاست؟

افطاری رستوران ایتالیایی نارون مشهد

افطاری رستوران ایتالیایی نارون مشهد

اگر دوست دارید بعد از اینکه روزه خود را باز کردید غذاهای ایتالیایی مثل پیتزا و پاستا میل کنید به رستوران نارون مشهد بروید تا از طعم خاص پاستاهای متفاوت این رستوران که هر روز با دستگاه‌های مدرن تهیه می‌شوند لذت ببرید. منوی ویژه این رستوران برای افطار نیز کامل بوده و طرفداران خود را دارد.

رستوران نارون مشهد کجاست؟

افطاری رستوران قصر ارس مشهد

افطاری رستوران قصر ارس مشهد

رستوران قصر ارس که در حوالی شاندیز مشهد قرار دارد یکی از رستوران‌های معروف و خوب مشهد است که علاوه بر سالن مجلل رستوران، در فضای باز و زیبای مجموعه هم امکان پذیرایی دارد. شما می‌توانید با مراجعه به مجموعه قصر ارس از منوی خوب افطار رستوران که شامل زولبیا و بامیه و آش و حلیم و ... است در کنار عطر و طعم نان تازه که در تنور پخته می‌شود لذت ببرید.

رستوران قصر ارس مشهد کجاست؟

افطاری رستوران های هتل مجلل درویشی

افطاری رستوران های هتل مجلل درویشی

یکی از بهترین رستوران‌های مشهد نزدیک حرم برای خوردن افطاری رستوران‌های هتل مجلل درویشی است. رستوران آتریوم هتل مجلل درویشی با سقف شیشه‌ای‌، انواع و اقسام غذاهای ایرانی مثل ماهیچه و شیشلیک را سرو می‌کند. فست فود فیروزه انواع ساندویچ‌ها و پیتزاها را سرو می‌کند و رستوران روف گاردن واقع در بام هتل علاوه بر غذاهای فرنگی با‌کیفیت، چشم انداز خیره‌کننده‌ای رو به حرم دارد. رستوران مراکشی و برکه هم از دیگر رستوران های این هتل مجلل است. اما در مورد افطار؛ بوفه افطار هتل مجلل درویشی شامل : نان، پنیر، سبزی، چای، خرما، زولبیا و بامیه، سوپ، سالاد، ماست، میوه ­های فصل، شله زرد یا فرنی و آب معدنی و غذاهای نامحدود ایرانی و فرنگی است.

رستوران هتل مجلل درویشی مشهد کجاست؟

افطاری رستوران سید و پسران جاغرق

افطاری رستوران سید و پسران جاغرق

اگر دوست دارید در رستوران‌های بیرون شهر مشهد افطاری خود را میل کنید سری به این رستوران که در سال ۷۴ افتتاح شده است و باغ و طبیعت زیبایی دارد بزنید. رستوران سید و پسران علاوه بر اینکه یکی از بهترین دیزی‌های مشهد را سرو می‌کند، در طبخ چلو ماهیچه و انواع کباب‌ها نیز مهارت دارد. افطار رستوران سید و پسران برای روزه‌داران در ماه رمضان منوی افطاری شامل زولبیا و بامیه، پنیر، خرما، سبزی و سوپ در نظر گرفته است.

رستوران سید و پسران جاغرق کجاست؟

مطالب مشابه

پونز به روش‌های زیر در دسترس شماست
دانلود از بازار
دانلود از گوگل پلی
ربات تلگرام

گزارش مکان