اپلیکیشن پونز، همراه زائران کربلااپلیکیشن پونز، همراه زائران کربلا


پونز اماکن شهری بیش از 474 شهر ایران را در اختیار کاربرانش قرار می‌دهد. امسال در آستانه اربعین حسینی، مکان‌های مورد نیاز زائران کربلا، نجف و سایر شهرهای زیارتی عراق را نیز به فهرست مکان‌های موجود در پونز اضافه کردیم. در میان مکان‌های اضافه شده، علاوه بر مکان‌های زیارتی، اماکن خدماتی مورد نیاز زائران از جمله اماکن متبرکه و زیاتگاه‌ها، مراکز درمانی، داروخانه‌ها، هتل‌ها و محل‌های اقامت، رستوران‌ها و موکب‌ها نیز فهرست شده است.
زائران اربعین در طول مسیر خود از هر نقطه ایران به سمت مرز عراق می‌توانند توسط پونز نزدیک‌ترین پمپ‌بنزین‌ها، استراحتگاه‌های بین راهی، رستوران‌ها و سایر اماکن مورد نیاز خود را نیز در حین سفر پیدا کنند.

اپلیکیشن پونز، همراه زائران کربلا

کافی است از صفحه نخست پونز وارد دسته‌بندی ویژه اربعین شوید و از میان دسته‌بندی‌های مختلف، هر آن‌چه را که نیاز دارید انتخاب کنید. ما فهرستی از مکان‌های مرتبط با آن دسته‌بندی را به شما نشان می‌دهیم که بر اساس کمترین فاصله نسبت به موقعیت مکانی شما فهرست شده‌اند. این فهرست را می‌توانید به صورت یک‌جا، بر روی نقشه نیز ببینید. با انتخاب هر یک از مکان‌ها، جزییات آن مکان شامل معرفی اجمالی، عکس، نشانی و نظرات کاربران در مورد آن مکان نمایش داده می‌شود.
شما می‌توانید به عنوان کاربر پونز، به اطلاعات هر مکان هم مطالبی را اضافه کنید. تجربه و خاطره خودتان را با ارسال عکس یا متن، به صفحه مکان انتخاب شده اضافه کنید تا کاربران دیگر پونز هم از آن‌ها بهره‌مند شوند.

دقت و درستی اطلاعات مربوط به هر مکان، توسط ده‌ها هزار کاربر پونز به صورت مداوم پایش شده و در صورت بروز هرگونه مغایرت، از طریق گزارش‌های کاربران اصلاح می‌شود.

پونز را می‌توانید از آدرس http://get.poonez.ir دانلود و نصب کنید.

مطالب مشابه

پونز به روش‌های زیر در دسترس شماست
دانلود از بازار
دانلود از گوگل پلی
ربات تلگرام

گزارش مکان